קידום אתרים בבאר שבע

מהו קידום אתרים אורגני-SEO?

כאשר אנו עורכים חיפוש במנוע החיפוש עבור ערך או ביטוי ביטוי מסוים או עסק, אנו רואים שני סוגים של תוצאות, מודעות פרסום ממומן שהן בשיטת קידום ממומן אשר יופיעו בראש דף החיפוש ויש את התוצאות האורגניות שהן מגיעות מתחתיו.
כל בעל עסק שואף להיות במקומות הראשונים של מנועי החיפוש על מנת שיופיע ראשון בחיפושים.
מחקרים מראים שרוב גולשי האינטרנט לא עוברים לדף השני במנועי החיפוש ויותר מרשים ומעניין הוא העובדה שגולשים לרוב מוצאים את הצורך שלהם עד התוצאה השלישית או הרביעית.
מנועי החיפוש פועלים על פי אלגוריתמים שפיתחו על מנת להתחרות האחת בשנייה ועל מנת לייעל את איכותה ויעילותה.
כמו כן, האלגוריתמים עובדים לרוב בשיטה מתוחכמת המבוססת על פרמטרים רבים על מנת למנוע תכני ספאם וfake pages .
משרד פוני פרסום בעיר באר שבע הדוהר כבר זמן לא מועט, הצליח לפצח את האלגוריתם של קידום אתרים בגוגל ולהביא את התוצאות האיכותיות ביותר לבעלי עסקים, עוד מזמן עידן תחילת הרשתות החברתיות.

 

איזו פלטפורמה עדיפה? ממומן או אורגני?

תלוי לאיזו מטרה.

בפרסום ממומן ההשקעה של כספי הפרסום מביאה לקוחות באופן מיידי, כל עוד קובעים תקציב והפרסום רץ. החיסרון הוא שברגע שתפסיקו לשלם גם הפרסום שלכם יעלם. 

לעומת זאת בקידום אורגני אנחנו מדברים כבר על תהליך. זהו תהליך שלם ופרוצדורה של תקופה שבסופה משרד פוני פרסום בעיר באר שבע מקדם את האתר במעלה המיקומים של מנועי החיפוש. 

היתרון הוא שהרווחנו נכס. קהל היעד שיחפש את הביטוי הרלוונטי, יגיע הישר אלינו, מאחר ואנו במעלה סולם החיפוש. גם כאשר אנו לא מפרסמים באופן ממומן, האתר שלנו יהיה במקפצה לאורך זמן שכמובן נצטרך לשמר באופן קבוע מאחר ויש מתחרים אשר מנסים לטפס . 

כל הדירוגים שהאתר שלנו צבר מפעולות הקידום והאופטימיזציה של האתר נשארות ונשמרות לזכותנו בכל המאמץ בנוגע לפרסום במנוע החיפוש.

אז מה עדיף? תלוי מה המטרות והרצונות שלכם.

לקוחות באופן מיידי? לכו על פרסום ממומן.

בניית לקוחות איכותיים בצורה נכונה ובריאה לבית העסק עבור הכנסה קבועה ויציבה? לכו על קידום אורגני.

משרד פוני פרסום בעיר באר שבע כאן כדי ללוות אתכם צעד אחר צעד עד הפלטפורמה המתאימה ביותר לבית העסק שלכם.

 

מילות מפתח

ברשת האינטרנט ישנם כמויות רבות של אתרים בהמון שפות ובתוך כל זה גם האתר של בית העסק שלכם. 

אז איך קהל היעד יגיעו אליכם?

הם בטוח לא יגיעו אם לא תעשו לו קידום אתרים בגוגל או קידום אורגני.

משרד פוני פרסום בעיר באר שבע יוודא שבאתר שלכם יהיו תכנים ברמה גבוהה, שיכללו את מילות המפתח הרלבנטיות לכם. אנחנו נוודא שהאתר שלכם יתאים לדרישות של מנוע החיפוש, לא רק מבחינת התכנים אלא גם מהיבטים של קוד האתר ועוד. זה אומר שהאתר שלכם יהיה חשוף בפני מנוע החיפוש יותר מאתרים אחרים שלא עושים קידום אורגני. לכן כאשר מישהו יקליד ביטוי מסוים, מנוע החיפוש יעלה את האתר שלכם לפני אתרים שלא עושים קידום אורגני, כי הם לא חשופים בפניו.

תנו לסוס המנצח להוביל אותכם ללקוחות האיכותיים ביותר.

משרד פוני פרסום-פרסום עם סוס מנצח!