בניית אתרים בבאר שבע

זה לא משנה אם אתה נותן שירות, מוכר מוצרים או מעוניין לשווק את הידע שלך, אנו בטוחים שהשאלה איך לפתוח אתר אינטרנט עלתה בראשך, מכיוון שבימינו בית עסק ללא נכס דיגיטילי ובפרט אתר אינטרנט, כמוהו כלא קיים!
בעידן הדיגיטלי של היום, חייב שיהיה לך אתר שיהווה את הפנים של העסק שלך וירכז בתוכו את כל המידע עליך ועל השירות שלך, ויעזור למשוך לקוחות חדשים ולאפשר להם להכיר אותך ולהגיע אליך בקלות.
ישנם כמה וכמה סוגי אתרים אך העיקריים ביניהם הם אתרי תדמית ואתרי מכירות.

אתר תדמית – מיועד להראות את המותג או העסק ובתוכו ייכנס תוכן העסק, תמונות ודרכי התקשרות.

אתר זה יתאים לנותני שירות למיניהם, ועסקים קטנים שאין להם מוצר למכירה.

מטרתו להראות ללקוחות שלכם שאתם עסק רציני ואמין ויגרום להם לרצות ליצור עמכם קשר ולסגור עסקאות אתכם.

אתר מכירה –אתר מכירות בנוי כחנות אינטרנט ומאפשר קנייה של מוצרי בית העסק באופן ישיר וללא תיווך של מוכר. הוא נגיש ופתוח לקהל הרחב 24/7. 

אתר כזה מיועד לעסקים בעלי מוצרים פיזיים ומטרתו הינה להגדיל את קהל הלקוחות שלכם באופן משמעותי וחיסכון בעלויות נלוות לחנויות פיזיות (שכירות מקום, תשלומי מיסים על המקום, כוח אדם וכו'). 

 

אתר כזה בימינו הוא חובה לכל עסק שמוכר מוצרים, על מנת להבטיח את הנראות שלו במרחב האינטרנטי, לרכוש לקוחות חדשים ולשמר את הלקוחות הקיימים.

 

האם בניית אתר מועילה לבית העסק?

  1. אתר שבנוי טוב יציג אתכם כאוטוריטה בתחום.
  2. האתר ימשוך לקוחות חדשים באמצעות מנוע החיפוש.
  3. האתר מעביר ויזואלית את השירותים / המוצרים שאתם מציעים ללקוחות.
  4. אתר שבנוי נכון ונראה טוב יועיל לבית העסק שלכם להביא יותר לקוחות שיפנו אליו ישירות ויבקשו את השירות שלו.
  5. האתרים כיום נגישים וקלים לתפעול

איפיון אתר

על מנת לבנות אתר, אנו צריכים קודם כל להתעסק באפיונו על מנת לחסוך עלויות מיותרות.

בשלב ראשון תצטרכו להבין עם עצמכם ועם חברה לבניית אתרים – איזה סוג אתר אתם צריכים לעסק? מה הפונקציות שתרצו שיהיו באתר? מה התכנים שתרצו להכניס בו? האם יש לכם מספיק חומרים מצולמים או שצריך להיערך עם עוד תמונות אותנטיות שישקפו את העסק ויעלו לאתר?
לאחר שתענו לנו על שאלות אלו נוכל כבר לקבל תמונה יותר רחבה ולהסביר לכם נקודתית איך לפתוח אתר אינטרנט המותאם לצרכים שלכם.
על מנת להקים אתר אנו צריכים פלטפורמה לבניית אתר, דומיין ושרת על מנת להקימו.

בחירת שרת

לאחר בחירת הפלטפורמה עליה נבנה את האתר, אנו בוחרים שירות אחסון המתאים לאתר שלכם, בו ישבו הקבצים. יש הרבה חברות אחסון בשוק שנותנות מגוון שירותים, אך מה שחשוב זה לדאוג לחברה שתייעץ לכם מה גודל האחסון שמתאים לגודל האתר שלכם – בהתאם לנתוני אפיון האתר שעשיתם וכן עליכם לבדוק שהחברה מקפידה על אחסון שיעניק לאתר תנועה מהירה וכן על אבטחת מידע מקצועית ויעילה.

קניית דומיין

דומיין הוא בעצם כתובת האתר שלכם, אשר לרוב נושא את שם העסק שלך באנגלית ושאליו בהמשך מנוע החיפוש של גוגל יפנה את התנועה. לבחירת שם הדומיין חשיבות רבה הן מבחינת זיהוי האתר והעסק והן מבחינת הצלחת קידום האתר על ידי גוגל ויש לחשוב טוב על איזה דומיין תרצו לבחור.
לאחר שאנחנו אוספים קו עיצובי ותמונות, אנו מתחילים בבניית האתר.

הדרכה וליווי צמוד

משרד פוני פרסום בעיר באר שבע כאן על מנת ללוות אותכם בתהליך צעד אחר צעד.
קהל היעד שלנו מחפש תמיד ערך כלשהו שמתלווה לשירות אותו הוא מחפש.
במשרד פוני פרסום בעיר באר שבע, אנחנו מכוונים תמיד למצוא את ערך המוסף של בעלי העסקים שאנו עובדים מולם על מנת שנוכל לבנות את אתר האינטרנט בעל ערך המוסף הגבוה ביותר שניתן למצוא בעסק על מנת להציג ולהבליט את היתרונות עבור קהל היעד. ישנם המון עסקים דומים אך החוכמה והרצון של קהל היעד הוא למצוא את הערך המיוחד-בין אם מדובר במשלוח עד הבית, בין אם מדובר בטיפים ייחודיים, בין אם מדובר בשפת התוכן והשירות ועוד.